CELLO, 1900-tal, Mittenwald, Tyskland.

3804048. CELLO, 1900-tal, Mittenwald, Tyskland.

Softcase medföljer.
Total längd ca 115 cm.
Kroppens längd ca 68 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Softcase medföljer.
Total längd ca 115 cm.
Kroppens längd ca 68 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 528