VÄGGPANEL, ca 30 dlr, "Modell Code", från Poliform, inköpt på Nordiska Galleriet, samtida, ekfanér samt lackerad trä, med hyllplan samt integrerad belysning.
3803726. VÄGGPANEL, ca 30 dlr, "Modell Code", från Poliform, inköpt på Nordiska Galleriet, samtida, ekfanér samt lackerad trä, med hyllplan samt integrerad belysning.
Bestående av:
5 paneler, samt hyllor i ekfanér samt lackerad trä i kulörer "64 Arena", "Ek Spessart" samt "48 Visione".
Ingår LED belysning integrerad i portalen. (ej funktionstestad)
Totalmått ca 457,5 (bred) x 258 (höjd) cm.
Bruksslitage, ej helt genomgången, funktionen garanteras ej, smärre skador som repor och märken kan förekomma, ej uppbyggt.
Bestående av: