BESTICKSUPPSÄTTNING, 35 delar, silver, vikt ca 1255 gram, inklusive knivblad.

380332. BESTICKSUPPSÄTTNING, 35 delar, silver, vikt ca 1255 gram, inklusive knivblad.

11 förrättsknivar, knivblad i rostfritt stål. Längd 19,5 cm. 12 förrättsgafflar. Längd 17 cm. 12 bordsskedar. Längd 17 cm. 3 st gröna besticksfodral i tyg medföljer. Stämplat silver.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 989