LENA LINDERHOLM. Blommor i gul urna. Färglitografi, sign.

38033. LENA LINDERHOLM. Blommor i gul urna. Färglitografi, sign.

81x56 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

81x56 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 1 254