PER KROHG. "Veronicas Verden", litografi, signerad, numrerad 108/250 och daterad 1947.

380232. PER KROHG. "Veronicas Verden", litografi, signerad, numrerad 108/250 och daterad 1947.

57 x 48 cm.

Skada på glas, gulnad, fläck i övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 48 cm.

Antal besök: 2 662