PETTER ZENNSTRÖM. Fåglar i nattljus. Träsnitt på japanpapper. Signerad och daterad 1976.

380225. PETTER ZENNSTRÖM. Fåglar i nattljus. Träsnitt på japanpapper. Signerad och daterad 1976.

Bildmått 28x34, ramad 42x48 cm.

Ej examinerad ur ram. Vattenskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 843