SERIETIDNINGAR, 75 st, 1960/70-tal.

3802207. SERIETIDNINGAR, 75 st, 1960/70-tal.

Kalle Anka & Co, 32 st, 1960-67.
Fantomen, 3 st, 1966-67.
Demonen nr 4-68.
Stålpojken nr 6-68.
TV-Serier, 9 st, 1963-65.
91:an, 21 st, 1967-73.
Buffalo, 3 st, 1966-68.
Seriemagasinet nr 10-65.
Helgonet nr 2-66.
Toppserien nr 4.
Snurre Sprätt sommarshow 1965.
Pelle Svanslös nr 12-66.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fantomen, 3 st, 1966-67.
Demonen nr 4-68.
Stålpojken nr 6-68.
TV-Serier, 9 st, 1963-65.
91:an, 21 st, 1967-73.
Buffalo, 3 st, 1966-68.
Seriemagasinet nr 10-65.
Helgonet nr 2-66.
Toppserien nr 4.
Pelle Svanslös nr 12-66.

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 472