DAMBYXOR, "At Ease", brun mocka, Jackpot, Danmark.

3802044. DAMBYXOR, "At Ease", brun mocka, Jackpot, Danmark.

Ben innerlängd ca 82, midjemått ca 82 cm, 32 tum.

Bruksskick, smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, smärre ytslitage.

Antal besök: 287