STOLAR, 4 st, nyrenässans, 1800-tal.

380203. STOLAR, 4 st, nyrenässans, 1800-tal.

Vitmålade.

Slitage, förgbortfall, klädsel med skador, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 807