SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.
38019. SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 110, bredd 35, höjd 125 cm.

Slitage och repor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 199