KATALOGER, Hus 50/60-tal, ca 30 st.

3801705. KATALOGER, Hus 50/60-tal, ca 30 st.

Villakataloger från bla Myresjöhus, Hultfreds-hus, Åsedahus.

Gott bruksskick.
Veck, gulnad, mindre skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 320