OLJEMÅLNING, Hildesborg Glumslöv.

3801593. OLJEMÅLNING, Hildesborg Glumslöv.

Olja på pannå/kartong, vintermotiv Hildesborgsvägen norr om Landskrona, vy mot Öresund.
Till synes osignerad.
Ramens mått 42 x 57 cm.

Ytsmuts, kartong buktar något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Till synes osignerad.
Ramens mått 42 x 57 cm.

Antal besök: 295