JAMES KINNEAR (BRITTISK, 1846-1917).

3801516. JAMES KINNEAR (BRITTISK, 1846-1917).

'Gamla Kinghorn, Fife Skottland'
signerad (nere till höger), akvarell
24 cm x 34 cm.

bra skick, smärre missfärgning och förlust på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 cm x 34 cm.

Antal besök: 87