MATHIAS ROSENBERG. OLJA PÅ PANNÅ, "MICKEY MADONNA".

3800982. MATHIAS ROSENBERG. OLJA PÅ PANNÅ, "MICKEY MADONNA".

Signerad och daterad 99, Rammått 44x 53 cm, dagermått 37 x 45 cm.

Pannå med någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannå med någon repa.

Antal besök: 364