SKÅP MED VITRINDÖRR, BJÖRK.

SKÅP MED VITRINDÖRR, BJÖRK.
3800884. SKÅP MED VITRINDÖRR, BJÖRK.

På hjul.
Höjd 114cm.
Bredd 45cm.
Djup 31cm.

Mindre bruks- och ytslitage. Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul.
Höjd 114cm.
Bredd 45cm.
Djup 31cm.

Antal besök: 207