SVEN SAHLBERG. Olja på duk, fiskebåt, signerad samt daterad -55.

380069. SVEN SAHLBERG. Olja på duk, fiskebåt, signerad samt daterad -55.

Ingår gör också ett häftet från 2004 med info om Sven Sahlberg.
38 x 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 880