SKIVSPELARE, Technics SL-BD21, 1900-talets slut.

3800690. SKIVSPELARE, Technics SL-BD21, 1900-talets slut.

Ca 43 x 35 cm.

Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången. Repor på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 43 x 35 cm.

Antal besök: 557