SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

380058. SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Originalglas.
Höjd, exklusive understycke, ca 210 cm
Bredd 90 cm.

Åldersslitage.
Lösa dekordelar medföljer.
Understycke löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalglas.
Bredd 90 cm.

Åldersslitage.
Lösa dekordelar medföljer.
Understycke löst.

Antal besök: 1 254