Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MARC CHARGALL. Ur "Derriere le Miroir" . Färglitografi. Osignerad.
38004. MARC CHARGALL. Ur "Derriere le Miroir" . Färglitografi. Osignerad.
35 x27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x27 cm.
Garpenhus Auktioner
765