BECK & JUNG. HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG), Komposition, handkolorerad relief, signerad samt numrerad 7/50 och daterad 1975.

379995. BECK & JUNG. HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG), Komposition, handkolorerad relief, signerad samt numrerad 7/50 och daterad 1975.

Dagmått 68,7 x 68,7 cm.
Falsmått ca 70 x 70 cm.
Plexiglas samt Aluminiumram.
Etikettmärkt på baksidan, Handcolored 4-170, edition 50, Beck & Jung 1975.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 68,7 x 68,7 cm.
Falsmått ca 70 x 70 cm.
Plexiglas samt Aluminiumram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 072