APOLLO 11. BUZZ ALDRIN SIGNERAD PRESENTATION.

3799942. APOLLO 11. BUZZ ALDRIN SIGNERAD PRESENTATION.

Autograferad av Lunar Module Pilot för Apollo 11-uppdraget, Buzz Aldrin, montage av fotografier och information om uppdraget, snyggt monterad och inramad, äkthetsintyg från Wonderland Memorabilia till baksidan, 107 cm x 83 cm.

Bra övergripande skick bortsett från en del av ramfanern har lossnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 207