3799942. APOLLO 11. BUZZ ALDRIN SIGNERAD PRESENTATION.
Autograferad av Lunar Module Pilot för Apollo 11-uppdraget, Buzz Aldrin, montage av fotografier och information om uppdraget, snyggt monterad och inramad, äkthetsintyg från Wonderland Memorabilia till baksidan, 107 cm x 83 cm.
Bra övergripande skick bortsett från en del av ramfanern har lossnat.