TAKKRONA, 6 armad, gulmetall/mässing stomme, 1900-tal.

379988. TAKKRONA, 6 armad, gulmetall/mässing stomme, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm.
Diameter ca 45 cm.

Skador, en arm skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.
Diameter ca 45 cm.

Skador, en arm skadad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 874