TRÄDGÅRDURNOR, 1 par, aluminium, Byarum, 2000-tal.

379932. TRÄDGÅRDURNOR, 1 par, aluminium, Byarum, 2000-tal.

Diameter ca 41, höjd 35,5 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 41, höjd 35,5 cm.

Slitage, mindre färgbortfall.

Antal besök: 689