KURT CARENDI. Litet barn, olja på pannå, signerad.

379925. KURT CARENDI. Litet barn, olja på pannå, signerad.

32 x 24,5 cm.

Åldersslitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 24,5 cm.

Åldersslitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Antal besök: 811