MANSCHETTKNAPPAR, Förgyllt sterling silver.

3799089. MANSCHETTKNAPPAR, Förgyllt sterling silver.

Stämplade 925.

Hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade 925.

Hanteringsspår.

Antal besök: 93