Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
DOMINIK PAWLOWSKI. Skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad.
379906. DOMINIK PAWLOWSKI. Skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad.
68 x 82 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 82 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 866