TAKLAMPA, teak och plastband, 1950/60-tal.

379905. TAKLAMPA, teak och plastband, 1950/60-tal.

Höjd 31,5 cm, exklusive sladd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 615