BYRÅ,7-lådig, Johannesborgs Möbelfabriks AB Linköping.

3798869. BYRÅ,7-lådig, Johannesborgs Möbelfabriks AB Linköping.

Höjd ca 107 cm.
Längd ca 63 cm.
Djup 50 cm.

Bruksskick samt repor och märken. Saknas 1st handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 107 cm.
Längd ca 63 cm.
Djup 50 cm.

Antal besök: 317