Besatt med 4 stycken prinsesslipade diamanter på totalt ca 0,36ct samt 5 stycken safirer. Ringen signerad DJG, engelska stämplar. Vikt 7,4 gram. Bredd 4,5 mm. Ringstorlek 17 mm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.