RADIOGRAMMOFON "AGA - 2303", 1953.

379844. RADIOGRAMMOFON "AGA - 2303", 1953.

Stomme av mahognyfaner. Längd 69, bredd 41, höjd 73 cm. Bruksanvisningar och garantisedel medföljer.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 321