BECK OCH JUNG. "Mönsterspel I". Färglitografi, numrerad 5/70, signerad och daterad 1994.

379838. BECK OCH JUNG. "Mönsterspel I". Färglitografi, numrerad 5/70, signerad och daterad 1994.

Komposition i rosa med paragraf och våg. Bildmått 36x26, ramad 52x42 cm.

Ej examinerad ur ram.
Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.
Glas saknas.

Antal besök: 705