ANDY WARHOL. EFTER. Affisch, Marilyn Monroe offsettryck, osignerad.

3798312. ANDY WARHOL. EFTER. Affisch, Marilyn Monroe offsettryck, osignerad.

Bladmått90x70 cm, oramad.

Bruksskick.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått90x70 cm, oramad.

Bruksskick.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 175