OVE SANDBERG. Bordslampa, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft.

379802. OVE SANDBERG. Bordslampa, glas, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Graverat och frostat glas med orange underfång, dekor i stilistiska former.
Höjd 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 816