HALSTECKEN FÖR KOMMENDÖR. Vasaorden. 18K guld och emalj.

379799. HALSTECKEN FÖR KOMMENDÖR. Vasaorden. 18K guld och emalj.

Vikt 27,1 gram. I originaletui med originalband. Höjd 10,5 cm. Bredd 5,5 cm. Stämplar CFC, Z8 (1950), 18K, kattfot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 953