LARS ÖSTERMAN. Vette, bemålat trä, ejder, "åda", signerad 2001.

3797648. LARS ÖSTERMAN. Vette, bemålat trä, ejder, "åda", signerad 2001.

Längd ca 44 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 44 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 326