JOYCE ROYBAL. Olja på duk, barnmotiv, signerad.

379749. JOYCE ROYBAL. Olja på duk, barnmotiv, signerad.

Motiv av liten ballerina
Bildyta 59 x 49 cm.

Ett veck samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av liten ballerina
Bildyta 59 x 49 cm.

Ett veck samt färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 344