MATSERVIS, porslin, "Regency", Tyskland, 1900-talets första hälft.

379747. MATSERVIS, porslin, "Regency", Tyskland, 1900-talets första hälft.

40 delar.

Rengöringsbehov samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 delar.

Antal besök: 3 276