PILGRIMSFLASKA, porslin, Kina.

37974. PILGRIMSFLASKA, porslin, Kina.

Reliefdekor med drakar, höjd 25,5 cm. Säljes i samband med TV-programmet Antikjakten i TV 8.

Slitage, smärre fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fotringsnagg.

Antal besök: 1 265