ENDRE NEMES. litografi, " Dubbelprofil " signerad.

379710. ENDRE NEMES. litografi, " Dubbelprofil " signerad.

30 x 19,5 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 19,5 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 913