FIGURINER, ett par, porslin. Omärkta. 1800-tal.

379699. FIGURINER, ett par, porslin. Omärkta. 1800-tal.

Man och kvinna i 1700-talskläder. Polykrom dekor och delvis förgyllda. Höjd 24respektive 27 cm.

Sliten förgyllning och dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliten förgyllning och dekor.

Antal besök: 1 029