Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Övriga metallföremål
KLOCKSTÄLL, gjuten och bemålad metall, 1900-tal.
379690. KLOCKSTÄLL, gjuten och bemålad metall, 1900-tal.
Höjd 17 cm.
Ålders- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Ålders- och bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
582