VÄGGVITRIN, furu, 1900-talets andra del.

3796598. VÄGGVITRIN, furu, 1900-talets andra del.

Väggskåp med glasluckor.
Höjd 45 cm.
Längd 80 cm.
Djup 28 cm.

Bruksslitage. Fanérskada på ovansidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggskåp med glasluckor.
Höjd 45 cm.
Längd 80 cm.
Djup 28 cm.

Antal besök: 394