GUNNAR JONN. EXPRESSIONISTISKT LANDSKAP MED SOL.

3796329. GUNNAR JONN. EXPRESSIONISTISKT LANDSKAP MED SOL.

Signerad och daterad 1941, blandteknik på pannå, 85x52 cm.

Ställvis färgbortfall, krackelyr, ram med hanteringsslitage..

Gunnar Jonn (1904–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gunnar Jonn (1904–1963)

Antal besök: 491