AGEDYNA, rölakan, Wemmeshögs härad, signerad 1793 MLD.

379622. AGEDYNA, rölakan, Wemmeshögs härad, signerad 1793 MLD.

46 x 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 100 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 733