Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Mattor & Textil
Textil
AGEDYNA, rölakan, Wemmeshögs härad, signerad 1793 MLD.
379622. AGEDYNA, rölakan, Wemmeshögs härad, signerad 1793 MLD.
46 x 100 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 100 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
733