CURT RYDELL. Olja på pannå.

CURT RYDELL. Olja på pannå.
3795774. CURT RYDELL. Olja på pannå.

Komposition med båt. Signerad, daterad 51. 33x47 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 272