SOFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

37954. SOFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran. Skiva delvis klädd med grönt läder. Längd 77, bredd 67, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 271