DIVERSE, bl.a. STOP, Rörstrand, tidigt 1900-tal, LJUSSTAKE, Ystad metall, GRYTA, koppar, BOWLINGSPEL, trä.

37951. DIVERSE, bl.a. STOP, Rörstrand, tidigt 1900-tal, LJUSSTAKE, Ystad metall, GRYTA, koppar, BOWLINGSPEL, trä.

Stopets höjd ca 14,5 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stopets höjd ca 14,5 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 059