HERRARMBANDSUR, Nilax, Kronograf.

3794914. HERRARMBANDSUR, Nilax, Kronograf.

Diameter ca 34 mm.

Bruksslitage, repor o märken på boett och mindre på urtavlan. Fläckar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34 mm.

Antal besök: 601