Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Keramik & Porslin
Europeiskt
VINKANNA, porslin, Rörstrand, 1800-tal.
37941. VINKANNA, porslin, Rörstrand, 1800-tal.
Höjd 25 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25 cm.
Mindre slitage.
Auktionsverket Engelholm
676