LARS STOCKS. emaljmålning, signerad a tergo.

3793964. LARS STOCKS. emaljmålning, signerad a tergo.

40x30 cm.

Smärre ytslitage.

40x30 cm.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Packrummet
Antal besök: 19

Andra intressanta föremål